На што сè е спремна една жена, за добра фотка од плажа?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


На што сè е спремна една жена, за добра фотка од плажа?

Женската итрина е чудо, посебно кога треба да се искористи во цел на убавината.

na-sto-se-e-spremna-edna-zena-za-dobra-fotka-od-plaza-01.jpg

Оваа девојка е пример дека ако доволно добро си ги знаете аглите, со права поставеност на телото може да бидете Инстаграм модел, иако реалноста е далеку поразлична.

И понатаму верувате во идеалните пропорции кои ги гледате на фотките од плажа?

na-sto-se-e-spremna-edna-zena-za-dobra-fotka-od-plaza-02.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Моите цели vs. твоите цели (фото) Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на п...
Според трите последни цифри од бројот - Што ви треба за да бидете среќ... Ако им веруваме на забавните фото-вести, оваа може да ви открие што ви треба за ...
Оптичка илузија или...? Пар осуден дека ризикува стотици животи со еде... Двајца украински акробати станаа мета на критики на Инстаграм откако споделија ф...