Сиа ја извади периката и го откри лицето на забава во Лос Анџелес
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Сиа ја извади периката и го откри лицето на забава во Лос Анџелес

Сиа со години беше непрепознатлива и успеа успешно да ги избегне папараците, благодарение на покривањето на лицето со препознатлива перика.

sia-ja-izvadi-perikata-i-go-otkri-liceto-na-zabava-vo-los-angeles-001.jpg

42-годишната пејачка изгледаше драстично поразлично, односно целосно природно, на забава во Лос Анџелес.

За овој настан се откажа од периката и се задржа до црната комбинација, контрастна на нејзината руса коса и светол тен.

sia-ja-izvadi-perikata-i-go-otkri-liceto-na-zabava-vo-los-angeles-1.jpg

sia-ja-izvadi-perikata-i-go-otkri-liceto-na-zabava-vo-los-angeles-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тамара Тодевска го покажа лицето на нејзиното синче Дарен Тамара Тодевска и поранешниот кошаркар Александар Димитровски ја имаат ќерката Х...
8 знаци дека сте достигнале зрелост Годините не се мерка за ништо и тоа многупати во животот се докажало како точно....
Копенхаген - светлосни години пред нас: Паркирај го велосипедот во мет... Дали сте знаеле дека во Копенгахен, Данска, можете да го внесете својот велосипе...