Астро ќоше: Што ќе направи секој хороскопски знак ако дојде крајот на светот?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Астро ќоше: Што ќе направи секој хороскопски знак ако дојде крајот на светот?

Дали ќе се криете и ќе барате засолниште, ќе снимате за на Инстаграм или само ќе се помирите со судбината?

astro-kjoshe-shto-kje-napravi-sekoj-horoskopski-znak-ako-dojde-krajot-na-svetot-01.jpg

Има многу холивудски филмови чија тематика е крајот на светот, па со оглед на климатските промени, загаденоста и пренаселеноста, ова сценарио и не е така нереално.

Сепак, нема да имаме црни мисли, само ќе се пошегуваме на оваа тема.

Ќе поставиме хипотетичка ситуација дека се случува тоа. Како ќе реагирате вие според хороскопскиот знак?

astro-kjoshe-shto-kje-napravi-sekoj-horoskopski-znak-ako-dojde-krajot-na-svetot-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: Парови кои ќе цветаат претстојната пролет Дали оваа пролет ќе го пронајдете вашиот совршен спој? Со кој хороскопски знак в...
Астро ќоше: Што сакаат хороскопските знаци во љубовта? Какви сте во љубовта: Што ви е приоритет? Да имате пријател пред сè или пак...
Астро ќоше: Како реагира секој хороскопски знак кога не е по негово? Кога сте во конфликт со некој дали се борите до истоштување за да биде по ваше и...