Бебе опкружено со 1.616 инјекции - колку што биле потребни за да биде зачнато
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Бебе опкружено со 1.616 инјекции - колку што биле потребни за да биде зачнато

Требало да поминат 4 години, да се случат 3 спонтани абортуси, 7 обиди и да се примат 1.616 хормонски инјекции за ова бебе да биде зачнато.

bebe-opkruzeno-so-1616-injekcii-kolku-sto-bile-potrebni-za-da-bide-zacnato-001.jpg

Победата над она што речиси се чинело невозможно, изгледа токму вака:

bebe-opkruzeno-so-1616-injekcii-kolku-sto-bile-potrebni-za-da-bide-zacnato-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Бебето спие мирно - до мигот кога мајката ги затвора очите (фото) Работите со правосмукалката, па ви ѕвони телефонот, па трубат автомобилите од ул...
Бијонсе го има еликсирот на младоста (фото) Бијонсе ја знаеме по многу титули, но ниту една од нив досега не гласеше чудо на...
Шеговита прогноза: На колку години ќе стапите во брак, според месецот на раѓање? Што мислите на кога ќе ја пронајдете сродната душа и на колку години ќе стапите ...

Спонзорирани линкови: