Астро ќоше: Дали животот ви е тежок, скап или убав?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Астро ќоше: Дали животот ви е тежок, скап или убав?

Секој знае да се пожали од животот во одреден момент, но ако ги поделиме хороскопските знаци според типот на жалби и поплаки, тогаш може да ги групираме во три целини.

astro-kjoshe-dali-zivotot-vi-e-tezok-skap-ili-ubav-001.jpg

Едни се жалат дека животот им е тежок и ништо не им оди од рака, други дека животот е неверојатно скап, додека трети ќе кажат дека е прекрасен, колку и да им оди лошо во моментот.

Каков е животот за секој хороскопски знак?

astro-kjoshe-dali-zivotot-vi-e-tezok-skap-ili-ubav-2.png

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

8 знаци дека сте достигнале зрелост Годините не се мерка за ништо и тоа многупати во животот се докажало како точно....
Победник на лотарија ги подигнал парите носејќи маска, за роднините да... Маж од Јамајка решил дека сака да остане анонимен додека ја собира наградата од ...
Фламинго душек на кој сакаме да го дочекаме летото со цело друштво (фо... Иако летото ни се чини далеку, точно знаеме каде сакаме да го дочекаме – на флам...