Свадбените фотки им станаа вирален хит поради реакцијата на мечката (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Свадбените фотки им станаа вирален хит поради реакцијата на мечката (фото)

svadbenite-fotki-im-stanaa-viralen-hit-poradi-reakcijata-na-mechkata-foto-01.jpg

Пар од Минесота одлучи да ги направи своите свадбени фотографии во зоолошка градина. Но, нивните фотки станаа вирален хит поради тоа што руска гризли мечка им упадна во кадарот.

Нејзините чудни фацијални експресии ги направија нивните фотки незаборавни.

svadbenite-fotki-im-stanaa-viralen-hit-poradi-reakcijata-na-mechkata-foto-03.jpg

svadbenite-fotki-im-stanaa-viralen-hit-poradi-reakcijata-na-mechkata-foto-02.jpg

svadbenite-fotki-im-stanaa-viralen-hit-poradi-reakcijata-na-mechkata-foto-04.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фламинго душек на кој сакаме да го дочекаме летото со цело друштво (фо... Иако летото ни се чини далеку, точно знаеме каде сакаме да го дочекаме – на флам...
Според трите последни цифри од бројот - Што ви треба за да бидете среќ... Ако им веруваме на забавните фото-вести, оваа може да ви открие што ви треба за ...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...