Зошто никогаш не се врзуваат патики пред Ајфелова кула?


Зошто никогаш не се врзуваат патики пред Ајфелова кула?

Не треба многу објаснување – и мажите и жените ќе сфатат од само еден гест.

zosto-nikogas-ne-se-vrzuvaat-patiki-pod-ajfelova-kula-001.jpg

Моралната поука од фотката е: Никогаш, ама баш никогаш не ги врзувајте врвките на патиките пред Ајфеловата кула, ако девојката е до вас.

zosto-nikogas-ne-se-vrzuvaat-patiki-pod-ajfelova-kula-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

За вас и вашето куче - хит џемперот што го освои светот (фото) Брендот Zulily произведе џемпер совршен за сите вљубеници во кучиња. Идејата е з...
Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирин... Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...
Како да се грижите за своето ментално здравје? (фото) Постојано сме во трка по нови цели, постојано сме растргнати на сите страни, нè ...