Зошто никогаш не се врзуваат патики пред Ајфелова кула?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Референт 23-08-2019


Зошто никогаш не се врзуваат патики пред Ајфелова кула?

Не треба многу објаснување – и мажите и жените ќе сфатат од само еден гест.

zosto-nikogas-ne-se-vrzuvaat-patiki-pod-ajfelova-kula-001.jpg

Моралната поука од фотката е: Никогаш, ама баш никогаш не ги врзувајте врвките на патиките пред Ајфеловата кула, ако девојката е до вас.

zosto-nikogas-ne-se-vrzuvaat-patiki-pod-ajfelova-kula-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

За вас и вашето куче - хит џемперот што го освои светот (фото) Брендот Zulily произведе џемпер совршен за сите вљубеници во кучиња. Идејата е з...
Фотката со која принцот Хари ѝ го честиташе роденденот на Меган Маркл Меган Маркл денес наполни 38 години, а на официјалниот Инстаграм профил, принцот...
Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирин... Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...