Суштината на животот собрана во една фотка
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 13-06-2019
Продавач 13-06-2019


Суштината на животот собрана во една фотка

Може да прочитате илјадници книги, да следите милион совети и да живеете по најстрогите правила, но ништо од тоа не е гаранција за среќен живот.

sushtinata-na-zivotot-sobrana-vo-edna-fotka-2.jpg

Оваа фотка на кратко ви ги доловува сите ситници кои го прават животот една прекрасна целина. Само треба да знаете да уживате...

sushtinata-na-zivotot-sobrana-vo-edna-fotka-1.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: Животно мото по кое се води секој знак Oд кое животно мото се води секој хороскопски знак? Со која мисла низ глава знац...
За кои 8 работи мора да станете сериозни во животот? (фото) Во ред е да го сфаќате животот како забава и да сакате да го искористите максиму...
Астро ќоше: Дали животот ви е тежок, скап или убав? Секој знае да се пожали од животот во одреден момент, но ако ги поделиме хороско...