Fendi шал од 850 евра личи на... што?! (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Fendi шал од 850 евра личи на... што?! (фото)

Twitter корисниците не ја пропуштија најновата прилика да се исмејуваат на новиот скап дизајн на Fendi, кој личи повеќе на нешто друго, отколку на шал.

fendi-shal-od-850-evra-lici-na-sto-1.jpg

Се работи за марама во пудра розова боја со мал дел покриен со крзно, која освен тоа што на сите им делува непристојно, чини околу 850 евра.

fendi-shal-od-850-evra-lici-na-sto-2.jpg

Дел од коментарите на Twitter:

fendi-shal-od-850-evra-lici-na-sto-3.jpg

fendi-shal-od-850-evra-lici-na-sto-4.jpg

fendi-shal-od-850-evra-lici-na-sto-5.jpg

fendi-shal-od-850-evra-lici-na-sto-6.jpg

fendi-shal-od-850-evra-lici-na-sto-7.jpg

fendi-shal-od-850-evra-lici-na-sto-8.jpg

fendi-shal-od-850-evra-lici-na-sto-9.jpg

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: Дали животот ви е тежок, скап или убав? Секој знае да се пожали од животот во одреден момент, но ако ги поделиме хороско...
Успесите се слават со семејството: Роналдо и Џорџина со 4-те деца во Ј... Кристијано Роналдо потпиша трансфер од Реал Мадрид во Јувентус, вреден 110 милио...
Астро ќоше: Кои хороскопски знаци сакаат чоколадо повеќе отколку луѓе? Тие уживаат во секоја коцка чоколадо и тоа им е омиленото животно задоволство. З...