Кога ќе ти ѕирне мидерот - вистината зад совршените холивудски фигури (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 13-06-2019
Продавач 13-06-2019


Кога ќе ти ѕирне мидерот - вистината зад совршените холивудски фигури (фото)

koga-kje-ti-dzirne-miderot-vistinata-zad-sovrshenite-holivudski-figuri-foto-01.jpg

Криси Тајген се прошета со розов стајлинг по улиците на Лос Анџелес. Покрај тоа што стајлингот не ѝ беше најдобриот моден избор, таа имаше проблем и со превисокиот шлиц на здолништето, од кој ѝ ѕиркаше мидерот.

Изгледа славните дами и немаат толку природно совршени тела како што сакаат да ни прикажат, туку понекогаш користат трикови како и обичните жени.

koga-kje-ti-dzirne-miderot-vistinata-zad-sovrshenite-holivudski-figuri-foto-03.jpg

koga-kje-ti-dzirne-miderot-vistinata-zad-sovrshenite-holivudski-figuri-foto-02.jpg

И Џеј Ло беше уловена во ваква ситуација. 

Би можело да ве интересира:

Моите цели vs. твоите цели (фото) Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на п...
Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Одговор во 3 збора зошто сум сингл (фото) Дали постојано ви го поставуваат прашањето зошто сте сингл? Како убава и паметна...