Семејната фотка за Halloween на Роналдо и Џорџина со четирите деца
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Giro prodavac 22-04-2019
Столар 22-04-2019


Семејната фотка за Halloween на Роналдо и Џорџина со четирите деца

Кристијано Роналдо заедно со Џорџина Родригез и четирите деца денот го започнаа со маски на лицата.

semejnata-fotka-za-halloween-na-ronaldo-i-georgina-so-cetirite-deca-1.jpg

На Инстаграм споделија фотка од семејната маска, на која секој е маскиран во некој лик од хорор филм.

semejnata-fotka-za-halloween-na-ronaldo-i-georgina-so-cetirite-deca-2.jpg

Би можело да ве интересира:

Прва фотка од синчето на Криси Тајген и Џон Леџенд Криси Тајген и Џон Леџенд по вторпат станаа родители на синчето кое се роди на 1...
Прва фотка од ќеркичката на Луисана Лопилато и Мајкл Бубле Луисана Лопилато и Мајкл Бубле станаа родители по третпат, а среќната вест пејач...
Руса или црна - Џорџина Родригез тестира фризури, додека Роналдо е обв... Џорџина Родригез ги збуни фановите кога објави фотографија со руса коса на Инста...