Мини упатство за деновите кога сте тажни
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 13-06-2019
Продавач 13-06-2019


Мини упатство за деновите кога сте тажни

mini-upatstvo-za-denovite-koga-ste-tazhni-01.jpg

Во миговите кога чувствувате дека ништо не ви оди рака и кога не гледате зрак светлина во иднина, најважно е да запомните само едно – да не се откажете. Затоа што ќе биде подобро.

Секогаш кога ќе дојдат тмурни денови мотивирајте се сами се со помош на овие 5 инспиративни мисли:

mini-upatstvo-za-denovite-koga-ste-tazhni-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Рековте, жените и мажите се еднакви? Тука не се работи за феминизам или борење за женските права. Се работи за едност...
Важна лекција низ една илустрација: Трите најдобри учители во животот Кога најмногу учите? Кога сте тажни и разочарани? Кога ќе ви го скршат срцето и ...