Некој генијалец направил четки за чистење тоалет во облик на Доналд Трамп (фото)


Некој генијалец направил четки за чистење тоалет во облик на Доналд Трамп (фото)

Доналд Трамп од денес може да ви го исчисти тоалетот – буквално.

nekoj-genijalec-napravil-cetki-za-cistenje-toalet-vo-oblik-na-donald-trump-01.jpg

Некој генијалец се сетил дека „бујната“ жолта коса на претседателот на САД може да има и втора намена. Па, така, сега се продаваат четки за чистење на тоалет со неговата коса како четка.

Чинат 23,50 долари и може да се нарачаат онлајн.

nekoj-genijalec-napravil-cetki-za-cistenje-toalet-vo-oblik-na-donald-trump-02.png

nekoj-genijalec-napravil-cetki-za-cistenje-toalet-vo-oblik-na-donald-trump-03.jpg

nekoj-genijalec-napravil-cetki-za-cistenje-toalet-vo-oblik-na-donald-trump-04.jpg

nekoj-genijalec-napravil-cetki-za-cistenje-toalet-vo-oblik-na-donald-trump-05.jpg

nekoj-genijalec-napravil-cetki-za-cistenje-toalet-vo-oblik-na-donald-trump-06.jpg

nekoj-genijalec-napravil-cetki-za-cistenje-toalet-vo-oblik-na-donald-trump-07.jpg

nekoj-genijalec-napravil-cetki-za-cistenje-toalet-vo-oblik-na-donald-trump-08.jpg

nekoj-genijalec-napravil-cetki-za-cistenje-toalet-vo-oblik-na-donald-trump-09.jpg

nekoj-genijalec-napravil-cetki-za-cistenje-toalet-vo-oblik-na-donald-trump-10.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Уникатно - Што ќе кажете на одење по голема нужда во пар? (фото) Знаете некоја пар што не се одвојува и сè прави заедно? Или што би рекле ние, се...
Кој го носи фустанот подобро - Иванка Трамп или свадбеното столче? На синоќешната свечена вечера по повод инаугурацијата на Доналд Трамп, Меланија ...
92-годишен дедо ѝ ја фарба косата на сопругата, бидејќи не може да оди на фризер Дефиниција за љубов доловена во една фотографија по 67 години заедно, 4 деца, 10...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава