И да е гола, таа НЕ си го „бара“!


И да е гола, таа НЕ си го „бара“!

i-da-e-gola-taa-ne-ne-si-go-bara-01.jpg

Кога некоја девојка или жена е силувана, вината апсолутно НИКОГАШ не смее да се бара во неа.

При силување виновникот секогаш јасно се знае кој е – силувачот!

i-da-e-gola-taa-ne-ne-si-go-bara-02.jpg

Прочитајте и Девојките во Ирска ги сликаат танга гаќичките со моќна порака (фото)!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: Една работа која хороскопските знаци ја прават најдобро Ако според вашиот хороскопски знак ви биде доделена една работа која најдобро ја...
Астро ќоше: Парови кои ќе цветаат претстојната пролет Дали оваа пролет ќе го пронајдете вашиот совршен спој? Со кој хороскопски знак в...
Кога нема да ставите градник и ќе претерате со деколтето (фото) Кели Брук (38) е позната по бујното деколте и стајлинзите кои го истакнуваат тоа...