Фустан монтка - за сите кои мразат да се дотеруваат кога е ладно (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтер 17-06-2019
Office Manager 17-06-2019


Фустан монтка - за сите кои мразат да се дотеруваат кога е ладно (фото)

Што се случува кога високата мода ќе реши да дизјнира по женското расположение, кога надвор температурите се минусни? Веројатно ова:

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-01.jpg

Монтка фустаните се дело на брендот Moncler и доаѓаат во повеќе бои и комбинации од нијанси.

Направени се од материјал за јакна и се со должина до земјата, за случајно да не ви застуди и задува од некаде.

Очигледно се воделе по тоа што жените мразат да се дотеруваат за свечености кога надвор е ладно:

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-02.jpg

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-03.jpg

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-04.jpg

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-05.jpg

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-06.jpg

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-07.jpg

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-08.jpg

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-09.jpg

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-10.jpg

fustan-montka-za-site-koi-mrazat-da-se-doteruvaat-koga-e-ladno-11.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Победник на лотарија ги подигнал парите носејќи маска, за роднините да... Маж од Јамајка решил дека сака да остане анонимен додека ја собира наградата од ...
Охрид низ објективот на српската блогерка Тамара Калиниќ Тамара Калиниќ е млада девојка од Србија која успешно ги спојува своите две паси...
Што се случува со куферот на секој хороскопски знак, за време на патув... Кој се пакува „лесно“, а кој решава дека му требаат 70 парчиња гардероба за 3-дн...