Дали 60-годишната Мадона стави импланти во задникот? (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Kelner 18-08-2019
КЕЛНЕР 18-08-2019


Дали 60-годишната Мадона стави импланти во задникот? (фото)

dali-60-godishnata-madona-stavi-implanti-vo-zadnikot-foto-01.jpg

Мадона е позната по храброста и ексцентричноста, па 60-годишната пејачка ги збуни фановите со еден настап во живо.

При изведбата со нејзиниот 13-годишен син во еден локал во Њујорк нејзиниот задник изгледал драстично поголем, па некои од присутните го фотографирале тоа и фотографијата предизвика вистинска дебата. 

Дали Мадона ставила импланти во задникот?

dali-60-godishnata-madona-stavi-implanti-vo-zadnikot-foto-02.jpg

dali-60-godishnata-madona-stavi-implanti-vo-zadnikot-foto-04.jpg

dali-60-godishnata-madona-stavi-implanti-vo-zadnikot-foto-03.jpg

Постара фотка од Мадона на Мет Гала:

dali-60-godishnata-madona-stavi-implanti-vo-zadnikot-foto-05.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Фото доказ дека ракописот на Меган Маркл е нереално совршен Меган Маркл се истакна во многу кралски активности, а за време на некои од нив ф...
Моите цели vs. твоите цели (фото) Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на п...
Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...