Најважниот телефонски повик
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Најважниот телефонски повик

Којзнае колку важен повик имал дечково за да се јави и да се објаснува додека има ваква девојка пред него. Ама, делува младо, па ќе му простиме. Ќе има уште шанси. Smile

najvazniot-telefonski-povik

Би можело да ве интересира:

Астро ќоше: Која љубовна мака му тежи на срцето на секој хороскопски з... Кога се сами доцна во ноќта што ги мачи хороскоспките знаци на поле љубов? Која ...
Астро ќоше: Какви сте карактерно според датумот на раѓање? Дали најсилна страна ви е интелигенцијата или пак тоа што сте слатки како локум?...
Астро ќоше: Која е најчестата лага која ја изговара секој хороскопски ... Сите понекогаш кажуваме некои лаги без лоша намера, по кои многумина може да нè ...