Моите цели vs. твоите цели (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Моите цели vs. твоите цели (фото)

moite-celi-vs-tvoite-celi-foto-01.jpg

Што ви е најважно во животот? Дали материјалното или духовното?

Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на природата?

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Одговор во 3 збора зошто сум сингл (фото) Дали постојано ви го поставуваат прашањето зошто сте сингл? Како убава и паметна...
Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Бебето спие мирно - до мигот кога мајката ги затвора очите (фото) Работите со правосмукалката, па ви ѕвони телефонот, па трубат автомобилите од ул...

Спонзорирани линкови: