Добра нога држиш дечко!
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Готвач 18-04-2019


Добра нога држиш дечко!

 Дечково се нашол во погрешен момент на местото. Ова е една од оние фотографии кои даваат поинаква слика на реалноста. Како и да е - добра нога дечко. Wink

dobra-noga-decko

Би можело да ве интересира:

Првиот официјален бакнеж на принцот Хари и Меган Маркл Заврши церемонијата од свадбата на новиот кралски пар и сега принцот Хари и Мега...
Астро ќоше: Дете или старец во душата - какви сте според хороскопскиот... Дали ви се случува да ви кажат дека никогаш нема да пораснете, дека гледате несе...
Астро ќоше: Какви сте карактерно според датумот на раѓање? Дали најсилна страна ви е интелигенцијата или пак тоа што сте слатки како локум?...