Тамара Тодевска го покажа лицето на нејзиното синче Дарен


Тамара Тодевска го покажа лицето на нејзиното синче Дарен

tamara-todevska-go-pokazha-liceto-na-nejzinoto-sinche-daren-01.jpg

Тамара Тодевска и поранешниот кошаркар Александар Димитровски ја имаат ќерката Хана и синот Дарен.

Пејачката досега го криеше лицето на малиот Дарен, кој е роден на 12-ти декември, но сега на Инстаграм стори откри како изгледа нејзиното малечко.

tamara-todevska-go-pokazha-liceto-na-nejzinoto-sinche-daren-03.jpg

tamara-todevska-go-pokazha-liceto-na-nejzinoto-sinche-daren-02.jpg

Прочитајте и Најдобрите модни изданија на Тамара Тодевска и нејзината ќеркичка Хана (фото)!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Прва фотка од синчето на Криси Тајген и Џон Леџенд Криси Тајген и Џон Леџенд по вторпат станаа родители на синчето кое се роди на 1...
Охрид низ објективот на српската блогерка Тамара Калиниќ Тамара Калиниќ е млада девојка од Србија која успешно ги спојува своите две паси...
Додека сите се фокусирани кон целта, Јусејн Болт може и да се слика... Некои моменти се толку добро доловени на фотографија што самото нивно спомнување...

Најчитани неделава