За вас и вашето куче - хит џемперот што го освои светот (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Project Manager 24-01-2020
Чувар 24-01-2020


За вас и вашето куче - хит џемперот што го освои светот (фото)

za-vas-i-vasheto-kuche-hit-djemperot-shto-go-osvoi-svetot-foto-01.jpg

Брендот Zulily произведе џемпер совршен за сите вљубеници во кучиња. Идејата е за Денот на вљубените сите што се сингл да го облечат на себе и својот миленик и воопшто да не се чувствуваат осамено затоа што немаат партнер.

Но, без разлика дали имате или немате партнер, сигурно ќе ви биде убаво да минете едно попладне во ваков сладок џемпер заедно со вашиот миленик.

za-vas-i-vasheto-kuche-hit-djemperot-shto-go-osvoi-svetot-foto-03.jpg

za-vas-i-vasheto-kuche-hit-djemperot-shto-go-osvoi-svetot-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Фото доказ дека ракописот на Меган Маркл е нереално совршен Меган Маркл се истакна во многу кралски активности, а за време на некои од нив ф...
Вирален хит: Жената на која ѝ е гајле за сè - со чаша џин тоник во метро Жената која знае како се живее животот се вози во метро со црни очила, облечена ...