Не е лесно да се биде мајка... (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Account Manager 28-02-2020
Менаџер 28-02-2020


Не е лесно да се биде мајка... (фото)

ne-e-lesno-da-se-bide-majka-foto-01.jpg

„Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди на работа?“

Не е така!

Да се биде мајка не е лесно:

ne-e-lesno-da-se-bide-majka-foto-02.jpg

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Одговор во 3 збора зошто сум сингл (фото) Дали постојано ви го поставуваат прашањето зошто сте сингл? Како убава и паметна...
Моите цели vs. твоите цели (фото) Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на п...
Бебето спие мирно - до мигот кога мајката ги затвора очите (фото) Работите со правосмукалката, па ви ѕвони телефонот, па трубат автомобилите од ул...

Најчитани неделава