„Не е лесно да се биде сладок“ - Криси Тајген сподели фотка од детството со сипаници


„Не е лесно да се биде сладок“ - Криси Тајген сподели фотка од детството со сипаници

Криси Тајген е кралица на социјалните мрежи, како што многумина ја нарекуваат, и секогаш знае да објави по некоја смешна фотка.

ne-e-lesno-da-se-bide-sladok-krisi-tajgen-spodeli-fotka-od-detstvoto-so-sipanici-01.jpg

Таа не се срами да ги покаже нејзините недостатоци во изгледот денес, а често знае да открие и некој сегмент од минатото.

Последно што објави, е фотка од детството на која лицето ѝ е прекриено со сипаници, а носи блуза со натпис „Не е лесно да се биде сладок“.

Во описот на Инстаграм фотката таа напишала „Навистина не е“.

Се сеќавате ли вие на овој период од детството? 

View this post on Instagram

it really isn’t

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

Пред неколку дена, Криси објави уште една фотка од тинејџерските денови, на која многумина ја споредија со Селена Гомез во младоста.

Би погодиле ли дека се работи за Криси или и вие мислите дека е копија со Селена?

ne-e-lesno-da-se-bide-sladok-krisi-tajgen-spodeli-fotka-od-detstvoto-so-sipanici-02.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Нефилтрирана фотка од голото тело и стриите на Ешли Греам во бременост... Само неколку дена откако објави дека за првпат е бремена, Ешли Греам се соблече ...
Прва фотка од четвртото дете на Рики Мартин и неговиот сопруг Рики Мартин и неговиот сопруг го пречекаа нивното четврто дете, а ги споделија н...

Најчитани неделава