Лејди Гага: Имав момче кое ми рече дека никогаш нема да успеам...


Лејди Гага: Имав момче кое ми рече дека никогаш нема да успеам...

lady-gaga-imav-momce-koe-mi-rece-deka-nikogas-nema-da-uspeam-01.jpg

Со оглед на успехот кој моментално го доживува заедно со Бредли Купер, сите се воодушевени од нејзината кратка изјава која треба да ви стане животна лекција.

Кога луѓето те газат, но ти веруваш во себе, чудесни работи се случуваат...

lady-gaga-imav-momce-koe-mi-rece-deka-nikogas-nema-da-uspeam-02.jpg

lady-gaga-imav-momce-koe-mi-rece-deka-nikogas-nema-da-uspeam-03.gif

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Папарацо фотки: Лејди Гага и Бредли Купер не можат да се одвојат, Ирина Шајк седи сама по Оскарите Лејди Гага и Бредли Купер имаа сензационален настап на „Shallow“ на Оскарите 201...
Победник на лотарија ги подигнал парите носејќи маска, за роднините да не му бараат заем Маж од Јамајка решил дека сака да остане анонимен додека ја собира наградата од ...
Адел е непрепознатлива со 19 kg помалку – папарацо фотки од одморот на Кариби Викендов Адел ужива на Кариби заедно со Хари Стајлс, а на плажа таа ја покажа не...

Најчитани неделава