Џеси Џеј позираше во танга и со лузни на грбот со моќна порака
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Фризеркa 28-05-2020


Џеси Џеј позираше во танга и со лузни на грбот со моќна порака

jessie-j-pozirashe-vo-tanga-i-so-luzni-na-grbot-so-mokjna-poraka-01.jpg

Џеси Џеј откако објави храбра фотка од плажа, покажувајќи го целулитот, сега повторно позираше во разголено издание во танга овој пат со траги на грбот од терапијата со вакуум чашки.

Таа му се заблагодари на човекот кој ѝ помогнал со овој алтернативен третман да се справи со анксиозноста. Инаку, Џеси Џеј долго време отворено говори за битката со анксиозноста и ги охрабрува и нејзините фанови да го сторат тоа.

Сите треба да се грижат за своето ментално здравје - 6 предупредувачки знаци дека е време да се погрижите за менталното здравје.

jessie-j-pozirashe-vo-tanga-i-so-luzni-na-grbot-so-mokjna-poraka-03.jpg

Прочитајте и Пиење сопствена урина, третман со пијавици - најбизарните здравствени трендови на познатите!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Актерката Џејми Ли Кертис си доби подарок од Атиџе и тимот на „Медена земја“ Познатата актерка Џејми Ли Кертис синоќа се пофали на Instagram со подарокот што...
Никој не е посекси од Џеј Ло во спортско издание (фото) Таа изгледа самоуверено на секое јавно појавување, а има и зошто, зарем не? Џени...
Најреалната торта со кучиња која некогаш сте ја виделе (фото) На прв поглед делуваат како два британски булдози кои позираат пред фототапарат....

Спонзорирани линкови: