Џеси Џеј позираше во танга и со лузни на грбот со моќна порака


Џеси Џеј позираше во танга и со лузни на грбот со моќна порака

jessie-j-pozirashe-vo-tanga-i-so-luzni-na-grbot-so-mokjna-poraka-01.jpg

Џеси Џеј откако објави храбра фотка од плажа, покажувајќи го целулитот, сега повторно позираше во разголено издание во танга овој пат со траги на грбот од терапијата со вакуум чашки.

Таа му се заблагодари на човекот кој ѝ помогнал со овој алтернативен третман да се справи со анксиозноста. Инаку, Џеси Џеј долго време отворено говори за битката со анксиозноста и ги охрабрува и нејзините фанови да го сторат тоа.

Сите треба да се грижат за своето ментално здравје - 6 предупредувачки знаци дека е време да се погрижите за менталното здравје.

jessie-j-pozirashe-vo-tanga-i-so-luzni-na-grbot-so-mokjna-poraka-03.jpg

Прочитајте и Пиење сопствена урина, третман со пијавици - најбизарните здравствени трендови на познатите!

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Симболот за сексапил Емили Ратајковски позираше со неизбричени пазуви Емили Ратајковски е една од познатите личности кои промовира позитивност кон сво...