Фото доказ дека ракописот на Меган Маркл е нереално совршен
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Монтер 21-10-2019


Фото доказ дека ракописот на Меган Маркл е нереално совршен

foto-dokaz-deka-rakopisot-na-megan-markl-e-nerealno-sovrshen-01.jpg

Меган Маркл се истакна во многу кралски активности, а за време на некои од нив фотографите уловија дека таа всушност има и прекрасен ракопис.

Буквите се толку убаво напишани, што дури изгледа нереално.

foto-dokaz-deka-rakopisot-na-megan-markl-e-nerealno-sovrshen-02.jpg

Ракописот на Меган Маркл стана хит на Твитер:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Моите цели vs. твоите цели (фото) Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на п...
Одговор во 3 збора зошто сум сингл (фото) Дали постојано ви го поставуваат прашањето зошто сте сингл? Како убава и паметна...