Фото доказ дека ракописот на Меган Маркл е нереално совршен
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Фото доказ дека ракописот на Меган Маркл е нереално совршен

foto-dokaz-deka-rakopisot-na-megan-markl-e-nerealno-sovrshen-01.jpg

Меган Маркл се истакна во многу кралски активности, а за време на некои од нив фотографите уловија дека таа всушност има и прекрасен ракопис.

Буквите се толку убаво напишани, што дури изгледа нереално.

foto-dokaz-deka-rakopisot-na-megan-markl-e-nerealno-sovrshen-02.jpg

Ракописот на Меган Маркл стана хит на Твитер:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Фото на денот: Куче во карантин тажно ги гледа децата што си играат надвор Тажниот став на 3-годишното кученце во „заробеништво“ го направи вирален хит. ...
Доктори од цел свет во Италија на помош - секој позира со цртеж од своето знаме Во Италија ситуацијата со короната сѐ уште е критична, а доктори од цел свет пој...

Спонзорирани линкови: