Искуства на Македонци од прва рака: Колку се 2 лежалки + чадор на плажите во Грција?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Продавач 21-11-2019


Искуства на Македонци од прва рака: Колку се 2 лежалки + чадор на плажите во Грција?

iskustva-na-makedonci-od-prva-raka-kolku-se-2-lezhalki-chador-na-plazhite-vo-grcija-01.jpg

Летните одмори започнаа, а Грција е преплавена од македонски туристи.

Дел од посетителите на грчките плажи годинава си разменија искуства за цената на лежалките на плажите во Грција на Фејсбук.

iskustva-na-makedonci-od-prva-raka-kolku-se-2-lezhalki-chador-na-plazhite-vo-grcija-03.jpg

Некаде плаќате само лежалки, некаде имате кафе и вода со тоа и, се разбира, цените варираат од периодот во или надвор од сезона, како и од тоа конкретно во кој бич бар ќе седнете.

Искуства од македонски туристи:

iskustva-na-makedonci-od-prva-raka-kolku-se-2-lezhalki-chador-na-plazhite-vo-grcija-2.png

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Џеси Џеј позираше во танга и со лузни на грбот со моќна порака Џеси Џеј откако објави храбра фотка од плажа, покажувајќи го целулитот, сега пов...
12 грчки фрази за почетници, кои ќе ви се најдат на плажа или во тавер... Кога веќе секој продолжен викенд, обичен викенд и летен одмор го минуваме во Грц...
Катарина Ивановска ја објави првата фотка од ќеркичката Кира Катарина Ивановска вчера се породи по вторпат, а денес ја објави првата фотка од...