И Ким Кардашијан ја поминала фазата кога била „рапер“ (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


И Ким Кардашијан ја поминала фазата кога била „рапер“ (фото)

Изгледа и Ким Кардашијан во тинејџерските години ја поминала фазата кога била „раперка,“ судејќи по ретро фотките кои сега се најдоа во јавноста.

i-kim-kardashian-ja-pominala-fazata-koga-bila-raper-001.jpg

38-годишната старлета која денес е позната по тесните, припиени креации кои ги истакнуваат облините, како девојче обожавала да шета во широки фармерки кои едвај се држеле на неа.

Ким Кардашијан на времето:

i-kim-kardashian-ja-pominala-fazata-koga-bila-raper-3.jpg

i-kim-kardashian-ja-pominala-fazata-koga-bila-raper-1.jpg

i-kim-kardashian-ja-pominala-fazata-koga-bila-raper-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Ким Кардашијан има 6 прсти на ногата во нова реклама за парфеми (фото) Кардашијан-Џенер сестрите имаат богата историја со Photoshop грешки, а во новата...
Ким повторно критикувана за лоша мајка – 6-годишната ќерка носи огромн... Ким Кардашијан уште еднаш доби критики за нејзиното мајчинство откако објави фот...
Каква мајка – таква ќерка: Ким и Норт во аутфити со змиски принт на цр... 5-годишната Норт Вест сака да ги следи стапките на нејзината мајка, па често мож...