Работи кои посакувам да ги слушнев пред 5 години
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Работи кои посакувам да ги слушнев пред 5 години

Колку пати како тинејџери сте биле под притисок за добри оценки? Колку пати сте си ветиле „засекогаш“ со пријателите?

raboti-koi-posakuvav-da-gi-slusnev-pred-5-godini-001.jpg

Ова се 4 едноставни, но важни работи кои сите посакуваме да ни ги кажеа пред 5 години:

raboti-koi-posakuvav-da-gi-slusnev-pred-5-godini-01.jpg

Би можело да ве интересира:

Рековте, жените и мажите се еднакви? Тука не се работи за феминизам или борење за женските права. Се работи за едност...
Бијонсе го има еликсирот на младоста (фото) Бијонсе ја знаеме по многу титули, но ниту една од нив досега не гласеше чудо на...
За сите што очајуваат како во моментов сè е откажано, потребно е да го прочитате ова… Имате чувство дека не сте излегле од дома со месеци, не само неколку дена. Очају...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава