Женски моден водич: Со какви чевли се комбинираат различни типови здолништа?


Женски моден водич: Со какви чевли се комбинираат различни типови здолништа?

Понекогаш, колку и да ги бирате најдобрите парчиња, доколку лошо ги комбинирате, целиот аутфит може да биде модна катастрофа.,

zhenski-moden-vodich-so-kakvi-chevli-se-kombiniraat-razlichni-tipovi-zdolnishta-01.jpg

За да не ви се случуваат модни грешки, направивме фото упатство како да ги комбинирате различните модели на здолништа.

Здолништа со различна должина и крој, за секоја сезона од годината – со какви чевли да ги комбинирате?

zhenski-moden-vodich-so-kakvi-chevli-se-kombiniraat-razlichni-tipovi-zdolnishta-02.jpg

М. М. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Мини водич: Како да се грижите за себе оваа есен? Во ладните есенски денови, важно е да не западнете во депресија, туку да најдете...
Водич за грижа за себе за време на празниците (фото) Празничниот период е вистинско време да се посветите на себе и да почнете да инв...
Рековте, жените и мажите се еднакви? Тука не се работи за феминизам или борење за женските права. Се работи за едност...

Најчитани неделава