Венко Филипче и Жаре во ист аутфит во Еден на еден (фото)


Венко Филипче и Жаре во ист аутфит во Еден на еден (фото)

„Кога гостинот и домаќинот исто ќе се облечат“, се пошегува Жаре на социјалните мрежи.

venko-filipche-i-zhare-vo-eden-na-eden-isto-se-doteraa-foto-01.jpg

Министерот за здравство Венко Филипче гостуваше кај Жаре во „Еден на еден“, а емисијата ќе се емитува во недела.

Емисијата се снимаше на отворено, согласно препораките, а интересно е што гостинот и домаќинот речиси исто се облекоа. 

Жаре објави фотка од гостувањето на Инстаграм:

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Моите цели vs. твоите цели (фото) Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на п...
Одговор во 3 збора зошто сум сингл (фото) Дали постојано ви го поставуваат прашањето зошто сте сингл? Како убава и паметна...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg