Најбизарниот костим за капење за лето 2020 - само за најхрабрите (фото)
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Најбизарниот костим за капење за лето 2020 - само за најхрабрите (фото)

najbizarniot-kostim-za-leto-2020-samo-za-najhrabrite-foto-01.jpg

Контроверзната Блек Чајна (32) позираше во сребрено монокини, кое предизвика лавина од реакции.

Таа ги покажа облините во костимот за капење, кои некои го прогласија за најбизарниот модел за лето 2020.

Што мислите вие за овој храбар модел?

View this post on Instagram

Seen her

A post shared by Blac Chyna (@blacchyna) on

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Не е лесно да се биде мајка... (фото) „Само седи дома со детето и после се жали уморна била. Е како така кога не оди н...
Моите цели vs. твоите цели (фото) Дали приоритет ви се парите и луксузот или хранењето на душата со убавините на п...
Одговор во 3 збора зошто сум сингл (фото) Дали постојано ви го поставуваат прашањето зошто сте сингл? Како убава и паметна...

Спонзорирани линкови:

Најчитани неделава