Ќерката на Пол Вокер порасна во убавица – ги дружи децата на Вин Дизел


Ќерката на Пол Вокер порасна во убавица – ги дружи децата на Вин Дизел

Ќерката на Пол Вокер, 21-годишната Медоу, вчера се дружела со нејзиното „второ семејство“ – децата на Вин Дизел.

kjerkata-na-pol-voker-porasna-vo-ubavica-gi-druzhi-decata-na-vin-dizel-01.jpg

Додека татко ѝ беше жив, тој и Вин беа многу добри пријатели, а сега се дружат и нивните деца. Прекрасната Медоу објави селфи од дружбата со Ханија, Винсент и Полин, а во описот напишала:

„Семејство, засекогаш“.

View this post on Instagram

family, forever

A post shared by Meadow Walker (@meadowwalker) on

Малото девојче пораснало во вистинска убавица, а сигурно веднаш ќе забележите дека ги наследила очите на татко ѝ.

Очигледно, Медоу е во одлични односи со семејството на Вин, а актерот сигурно ја гледа младата девојка како своја ќерка. За нејзиниот 21-ви роденден тој сподели прекрасна честитка:

„Можам да кажам дека сум горд на личноста што стануваш… но вистината е дека отсекогаш сум бил горд на тебе. Среќен роденден Медоу! Знам дека ти е 21-ви и дека сакаше да одиш во Јапонија, но семејството те чека со торта кога ќе си дојдеш, затоа побрзај. Те сакам“.

На крај, актерот се потпишал како „чичко Вин“.

Спирова С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Дали 60-годишната Мадона стави импланти во задникот? (фото) Мадона е позната по храброста и ексцентричноста, па 60-годишната пејачка ги збун...
Фото на денот: Куче во карантин тажно ги гледа децата што си играат надвор Тажниот став на 3-годишното кученце во „заробеништво“ го направи вирален хит. ...
Прва фотка од Чикаго Вест, ќерката на Ким и Канје По речиси месец и половина од раѓањето на Чикаго Вест, мајката Ким Кардашијан се...