Што прават успешните луѓе 10 минути пред крај на работното време?


Што прават успешните луѓе 10 минути пред крај на работното време?

Што правите вие, а што прават успешните луѓе во последните 10-15 минути од работното време?

sto-pravat-uspesnite-lugje-10-minuti-pred-kraj-na-rabotnoto-vreme-01.jpg

Дали гледате на часовникот или во една точка без никаква поента? Можеби време е да ги промените навиките.

sto-pravat-uspesnite-lugje-10-minuti-pred-kraj-na-rabotnoto-vreme-2.jpg

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Што прават хороскопските знаци кога се на слава? За време на празничниот период полн со слави, како се однесувате како гости, спо...
Каде ќе се најдете и што ќе правите во 2018, според месецот на раѓање? Доколку сте љубител на патувања и авантури, следново мини тестче е идеално за ва...
Шеговито астро ќоше: Што ќе правите во животот за 10 години? Што ве очекува во иднина? Во каква фаза од животот бидете за 10 години? Ќе блесн...

Најчитани неделава