Смешна фото-компликација: Девојки споделуваат „специјалитети“ од нивните дечковци

Мажите можат да бидат најдобрите готвачи, но способни се да ги направат најужасните оброци ако не се многу заинтересирани за готвење.

smeshna-foto-komplikacija-devojki-spodeluvaat-specijaliteti-od-nivnite-dechkovci-01.jpg

Несомнено, мажите можат да бидат одлични готвачи. Всушност, некои од најпознатите и најдобрите готвачи во светот се мажи. Но, ако немаат никаков интерес за готвење, мажите се способни да направат навистина ужасни оброци.

Тие умеат да ги искомбинираат најчудните состојки и да ве натераат да ја замразите дури и вашата омилена храна.

На Редит има форум посветен на ужасни оброци. Помеѓу многуте фотографии, можеби најмногу се истакнуваат оние што ги споделуваат девојки и жени од „специјалитетите“ на нивните дечковци.

Дел од најсмешните фотографии во продолжение:

„Дечко ми направи суши со лосос во форма на панда мечиња“.

smeshna-foto-komplikacija-devojki-spodeluvaat-specijaliteti-od-nivnite-dechkovci-02.jpg

„Му реков на дечкото да испече кроасани за вечера …“

smeshna-foto-komplikacija-devojki-spodeluvaat-specijaliteti-od-nivnite-dechkovci-03.jpg

„Супата со нудли и ’уметничко дело‘ што ми ја направи дечкото“.

smeshna-foto-komplikacija-devojki-spodeluvaat-specijaliteti-od-nivnite-dechkovci-04.jpg

„Дечкото ми направи роденденска торта инспирирана од Хари Потер“.

smeshna-foto-komplikacija-devojki-spodeluvaat-specijaliteti-od-nivnite-dechkovci-05.jpg

„Дечкото си направи ручек. Кој ги сече сендвичите вака?“

smeshna-foto-komplikacija-devojki-spodeluvaat-specijaliteti-od-nivnite-dechkovci-06.jpg

„Дечкото ми направи даска“.

smeshna-foto-komplikacija-devojki-spodeluvaat-specijaliteti-od-nivnite-dechkovci-07.jpg

„Сендвичот што си го направи дечко ми“.

smeshna-foto-komplikacija-devojki-spodeluvaat-specijaliteti-od-nivnite-dechkovci-08.jpg

Продолжува на следната страница...Би можело да ве интересира:

Парови за кои не е јасно како сѐ уште се во брак или врска (втор дел) Не е лесно кога треба да ги трпите навиките на партнерот за да го одржите мирот ...
Смешна фото-компилација: Неуспешни обиди за правење и декорирање торти Професионалците можат да направат вистински ремек-дела со торти, но тие ги усовр...
Смешни илустрации од минатото: Како уметниците ги замислувале животните што ги немале видено? Замислете си дека никогаш во животот не сте виделе крокодил. Како би го нацртале...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg