Хит објава во која мрзеливите ќе се пронајдат - кој е одговорот?

На социјалните мрежи кружи шеговита објава на тема спортување, а на чиј одговор мрзеливите слатко ќе се насмеат затоа што ќе се пронајдат. Што мислите како продолжува разговорот?

hit-objava-vo-koja-mrzelivite-kje-se-pronajdat-01.jpg

Продолжението е на следната страна...Би можело да ве интересира:

Хит мемиња кои ќе ве насмеат до солзи (и ќе ве натераат да кажете: Така е!) Новороденчињата секогаш се најубавите бебиња за своите мајки, зарем не? Но, ајде...
20 кратки шеги за бракот во кои ќе се пронајдат голем број парови Колку шеги за бракот знаете и ги кажувате кога сакате да се насмеете на сопствен...
11 смешни мемиња во кои ќе се пронајдат сите Балканци - зелката е лек, турското кафе е светост Отвораме шише пиво со сè освен отворач, а родителите постојано нè обвинуваа/т за...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg