Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Претворете го вашиот лаптоп во познато уметничко дело со помош на налепници

Ако ви е здосаден едноличниот изглед на лаптопот и сакате малку да го „развеселите“ тогаш овие налепници ќе бидат совршено решение за вас.

Pretvorete-go-vasiot-laptop-vo-poznato-umetnicko-delo-so-pomos-na-nalepnici-01

Изработени следејќи ги делата на големите уметници како Ван Гог и Ботичели, овие налепници ќе го претворат вашиот лаптоп во нешто сосема ново и поинакво.

Уште една добра особина е што налепниците лесно се отстрануваат и не оставаат никакви траги врз тастатурата, па лесно можете да ги замените за нови.

Погледнете ги фотките кои следат, а доколку ви се допаѓаат налепниците и сакате да ги имате, истите се достапни на „Etsy“.

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

6 работи што им се познати само на силните и независни жени Никогаш не барате помош и генерално сакате да бидете сами бидејќи вистински ужив...
Фотки кои ќе ве утешат – Луѓе кои имале навистина лош ден Скршен клуч во брава, поплавен стан – ако имате лош ден, овие фотки можеби ќе ве...
8 совети како да престанете да се плашите од самотијата (и да пораснете како личност) Престанете да верувате дека еден ден некој ќе дојде да ве спаси, да ве извлече о...
Верувате ли дека ангел чувар нѐ следи насекаде? Знаци дека е во близина и ве чува Некои луѓе веруваат дека нивниот ангел чувар е духовно суштество кое работи за н...
Знаци по кои ќе ги препознаете луѓето што ве озборуваат и ве осудуваат Да бидеме отворени: сите понекогаш знаеме да ги осудуваме другите и тоа е сосема...
Работи што ќе ги разберат само оние кои живеат сами Многумина мислат дека оние кои живеат сами се многу осамени, но реалноста е мног...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg