Претворете го вашиот лаптоп во познато уметничко дело со помош на налепници

Ако ви е здосаден едноличниот изглед на лаптопот и сакате малку да го „развеселите“ тогаш овие налепници ќе бидат совршено решение за вас.

Pretvorete-go-vasiot-laptop-vo-poznato-umetnicko-delo-so-pomos-na-nalepnici-01

Изработени следејќи ги делата на големите уметници како Ван Гог и Ботичели, овие налепници ќе го претворат вашиот лаптоп во нешто сосема ново и поинакво.

Уште една добра особина е што налепниците лесно се отстрануваат и не оставаат никакви траги врз тастатурата, па лесно можете да ги замените за нови.

Погледнете ги фотките кои следат, а доколку ви се допаѓаат налепниците и сакате да ги имате, истите се достапни на „Etsy“.

М. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

10 луѓе кои сигурно имаат полош ден од вас на работа (ќе ви биде утеха барем малку) Вработена во продажен сектор: „Работам во продавница за чевли и по големиот попу...
Бев срамежливa 20 години - Како си ја зголемив самодовербата и престанав да се срамам? Секогаш бев она дете кое седи само во клупа. Срам му е да крене рака да одговара...
Ситници во домот за кои гостите ќе ви бидат благодарни кога преноќуваат кај вас Вазна со свежо цвеќе, удобни влечки и шише вода во собата во којашто ќе спијат –...
Верувате ли дека ангел чувар нѐ следи насекаде? Знаци дека е во близина и ве чува Некои луѓе веруваат дека нивниот ангел чувар е духовно суштество кое работи за н...
Една работа што ја кажува вашиот маникир за вас Црвени нокти – вие сте гламурозна, храбра жена, која сака да привлекува внимание...
5 потсетници кои ќе ви помогнат полесно да ги прифатите големите (и неизбежни) животни промени Не заборавајте дека промените ни помагаат да созрееме, но и дека секогаш ни носа...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg