Тест: Машко или женско?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
ВОЗАЧИ 27-03-2020


Тест: Машко или женско?

Живееме во време кога веќе не можете ни да издиференцирате машки и женски. Мажи стануваат жени, прават јавни операции на своите полови органи, транвестити еден куп, жени кои се однесуваат како мажи...

Една од земјите позната по овие трансформации е Тајланд, па затоа велат добро да ги отворите очите кога сте веќе таму.

За вас имаме мала задача. Навидум сите се згодни и убави девојки, но ќе успеете ли да погодите кои од овие се навистина жени, а кои се мажи трансформирани во женски?

test-mako-ili-zenskoКлик врз сликата за да го отворите тестот

И, како поминавте?

Би можело да ве интересира:

Која од двете девојки лаже? Во замислената ситуација, има две девојки кои се расправаат околу тоа која е соп...
Женски тест: Како најчесто ви изгледа карминот и што значи тоа за вас? Сигурно посакувате карминот да ви изгледа онака како кога првпат ќе го отворите,...
Само 3% од луѓето можат да ги видат голите жени на овие слики Овие слики кријат по една гола жена која на прв поглед нема шанса да ја забележи...