Колку добро ги познавате ѕвездите по нивните нозе?


Колку добро ги познавате ѕвездите по нивните нозе?

Можете секогаш беспрекорно да откриете за која ѕвезда станува збор само по одреден дел од нејзиното тело?

kolku-dobro-gi-poznavate-dzvezdite-po-nivnite-noze-01.jpg

На некои луѓе не им е потребен ликот, веднаш можат да откријат само по рацете, стомачните или нозете или некој друг дел од телото, за која славна личност станува збор.

Можете и вие?

Решете го тестот и откријте:

Колку добро ги познавате ѕвездите по нивните нозе?
 1. 1. На која од сестрите Кардашијан припаѓаат овие нозе?
  Кајли Џенер
  Ким Кардашијан
  Кортни Кардашијан
 2. 2. На која ѕвезда припаѓаат овие витки нозе?
  Сиара
  Џордан Дан
  Ријана
 3. 3. Дали знаете на кој супермодел припаѓаат овие нозе?
  Адријана Лима
  Кендал Џенер
  Алесандра Амброзио
 4. 4. А, на кој модел припаѓаат овие нозе?
  Ешли Греам
  Маркита Принг
  Ерика Шенк
 5. 5. Чии нозе се откриваат од високиот шлиц?
  Соланж Ноулс
  Ники Минаж
  Бијонсе
 6. 6. На кого припаѓаат овие мазни нозе?
  Кели Роланд
  Бијонсе
  Сара Хајланд
 7. 7. Која убавица е благословена со овие долги нозе?
  Лили Олдриџ
  Џиџи Хадид
  Бела Хадид

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тест на личноста: Замислете го вашиот дом од соништата - со каква боја... Дали ќе се одлучите за сигурна опција како белата боја или ќе бидете храбри со и...
Квиз: Што открива за вас најскокотливиот дел од телото? Која е вашата слаба точка на која никој не смее да ве допре? Сите имаме барем ед...
Трик прашање: Колку години има мојот брат? Како ви оди математиката? Дали при пресметките внимавате и на најмалите детали? ...