Дали разликувате скап од евтин невестински фустан?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Дали разликувате скап од евтин невестински фустан?

dali-razlikuvate-skap-od-evtin-nevestinski-fustan-01.jpg

Веќе имавте можност да тестирате колку ви е изострено окото и дали лесно можете да препознаете скап од евтин веренички прстен.

А, што е со фустаните?

Дали можете да препознаете што е луксузно, а што едноставно, а подеднакво убаво?

Дали разликувате скап од евтин невестински фустан?
 1. 1. Кој невестински фустан е поскап?
  Првиот
  Вториот
 2. 2. Кој невестински фустан е поскап?
  Првиот
  Вториот
 3. 3. Кој невестински фустан е поскап?
  Првиот
  Вториот
 4. 4. Кој невестински фустан е поскап?
  Првиот
  Вториот
 5. 5. Кој невестински фустан е поскап?
  Првиот
  Вториот
 6. 6. Кој невестински фустан е поскап?
  Првиот
  Вториот
 7. 7. Кој невестински фустан е поскап?
  Првиот
  Вториот
 8. 8. Кој невестински фустан е поскап?
  Првиот
  Вториот

Н. Г. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Дали разликувате скапи од евтини парчиња облека? Дали пријателите ве канат на шопинг со нив само затоа што знаат дека имате изост...
Квиз: Колку долго ќе „преживеете“ во кралската улога на Меган Маркл? Навидум Меган Маркл има сè – принц кој е заљубен во неа, живот во луксузна палат...
Тест за купохоличари: Дали разликувате копија од оригинал? Дали постојано сте во потрага по ново тренди парче? Без разлика дали станува збо...