Непланирано се враќате дома подоцна - Како ве пречекува партнерот/партнерката?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Doktor 03-06-2020


Непланирано се враќате дома подоцна - Како ве пречекува партнерот/партнерката?

Враќањето дома после непланирано „заглавување“ знае да биде одличен тест за врската.

neplanirano-se-vrakjate-doma-podocna-kako-ve-precekuva-partnerot-partnerkata-01.jpg

Логично, сите реагираат различно. Додека едни верно чекаат како кутриња стуткани на каучот, други бесно цупкаат и ѕвонат на телефон.

А, секоја реакција многу лесно може да ви открие дали сте во посесивна или нормална, слободна врска.

Па, што мислите, како ќе реагира партнерот/партнерката ако се вратите подоцна од договореното?

Кликнете на илустрацијата во која ќе го/ја препознаете партнерот/партнерката и прочитајте го толкувањето:

Непланирано се враќате дома подоцна - Како ве пречекува партнерот/партнерката?
 1. 1. Скандал
  Кликни за одговорот
 2. 2. Лекции и црни сценарија
  Кликни за одговорот
 3. 3. Демонстративно игнорирање
  Кликни за одговорот
 4. 4. Прегратка
  Кликни за одговорот
 5. 5. Договарање да се видите откако ќе завршите
  Кликни за одговорот
 6. 6. Очајно чекање на прозор
  Кликни за одговорот

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Тест: Дали сте „чудак“? Вашите навики и избори говорат многу за вас, па преку овој квиз дознајте каква л...
Тест: Каде се крие љубовникот? На прв поглед, жената изгледа невино додека си ги полева цвеќињата, но во дворот...
Тест: Која од двете девојки е побогата? Можете ли да направите разлика помеѓу девојка која е навистина богата и девојка ...

Спонзорирани линкови: