Предизвик: Дали ќе го најдете скриеното зајче?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
stolar 22-04-2018
столар 21-04-2018


Предизвик: Дали ќе го најдете скриеното зајче?

Непосредно пред Велигден, една илустрација има за цел да ве предизвика да го најдете зајчето помеѓу велигденските јајца, цветовите и пеперутките.

predizvik-dali-ke-go-najdete-skrienoto-zajce-001.jpg

Фотката е пролетна, весела и шарена, а ваше е да останете сконцентрирани во мноштвото од форми и бои и да го барате само зајчето.

Тестирајте се:

predizvik-dali-ke-go-najdete-skrienoto-zajce-01.jpg

Одговорот се крие на следната страна...Би можело да ве интересира:

Што прво ќе видите на сликата открива: Зошто немате среќа во љубовта и... Доколку сте љубители на тестови кои само со една фотографија ви откриваат нешто ...
Една илустрација која ќе ви ги тестира вниманието и интелигенцијата На самиот почеток, важно е да знаете дека се работи за илустрација од ретро детс...
Квиз: Што ви кажуваат скриените гласови во главата? Дали некогаш кога сте во дилема и не знаете што да правите, потонати во сопствен...