Квиз: Откријте каков ви е вкусот за мажи


Квиз: Откријте каков ви е вкусот за мажи

Леонардо ди Каприо, Барак Обама, Бред Пит или можеби Владимир Путин, која од овие познати личности ви се допаѓа најмногу?

kviz-otkrijte-kakov-vi-e-vkusot-za-mazi-01.jpg

Сигурно има некоја позната личност која ве привлекува повеќе од останатите. Можеби физички или пак карактерно, има нешто што прави да ѝ се воодушевувате, па можеби дури и да ја сметате за своја сродна душа.

Дали сакате самоуверени мажи што се во центарот на вниманието или пак рационални интроверти, кои внимаваат на деталите?

Одберете една позната личност и кликнете на фотографијата...

Откријте каков ви е вкусот за мажи
 1. 1. Хју Џекман
  Кликни за одговорот
 2. 2. Леонардо ди Каприо
  Кликни за одговорот
 3. 3. Владимир Путин
  Кликни за одговорот
 4. 4. Бред Пит
  Кликни за одговорот
 5. 5. Џорџ Клуни
  Кликни за одговорот
 6. 6. Барак Обама
  Кликни за одговорот
 7. 7. Марк Закерберг
  Кликни за одговорот
 8. 8. Даниел Редклиф
  Кликни за одговорот

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Само 3% од луѓето можат да ги видат голите жени на овие слики Овие слики кријат по една гола жена која на прв поглед нема шанса да ја забележи...
Откријте што зборува вашиот миленик за вас како личност Интересно е како нашиот домашен миленик може да биде огледало на нашиот карактер...
Со каков маж ќе стапите во брак? Секоја девојка сонува да го најде идеалниот партнер со кој ќе го помине остатоко...

Најчитани неделава