Со каков моден додаток да се подновите овој месец?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Оператор 06-12-2019
Продавач 06-12-2019


Со каков моден додаток да се подновите овој месец?

Нема подобар начин да ја пречекате пролетта, отколку да се пуштите во пролетен шопинг. А, што е она што секогаш ѝ недостасува на секоја жена и девојка? Се разбира – модни додатоци.

so-kakov-moden-dodatok-da-se-podnovite-ovoj-mesec-001.jpg

Никогаш доволно алки, прстени, ланчиња, па и часовници, кои мора идеално да се вклопат во секоја пролетна модна приказна.

Посебно ако ве очекуваат многу свадби, матури и други прослави, ова може да биде одлична помош при изборот на подарок.

Доколку сте малку неодлучни, имаме мало олеснување.

Забавувајте се и притоа откријте:

Со каков накит да се подновите овој месец?
 1. 1.
  Ви одговара на секоја гардероба и комбинација
  Биде нежен и ненападен
  Биде тренди, модерен, впечатлив
  Нема рок на траење
 2. 2.
  Доволен ми е само часовник
  Впечатливи обетки
  Нежно ланче и прстен
  Многу алки и бразлетни
 3. 3.


 4. 4.


 5. 5.


Би можело да ве интересира:

Квиз: Кој маж има најголема веројатност да е во депресија? Дали досега сте ги посетиле Италија, Шпанија и Шведска? Ајде за миг заедно да от...
Што кажува за вас начинот на кој ја носите чантата? Ја носите на рамо и ја држите со рака или ја ставате преку рамо и заборавате нa ...
Квиз: Начинот на кој јадете открива каква личност сте Дали јадете брзо, бавно, ја делите храната, ја мешате или сте пребирливи – што к...