Квиз за мажи: Брадата е огледало на карактерот - Каква е вашата?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Prodavac 20-02-2019


Квиз за мажи: Брадата е огледало на карактерот - Каква е вашата?

Внимателен, љубезен и емотивен маж или интелигентен самоуверен маж со цврст карактер, какви сте вие?

 kviz-za-mazi-bradata-e-ogledalo-na-karakterot-kakva-e-vashata-01.jpg

Дали имате долга несредена брада, сосема мазно лице или пак онаква брадичка од 3,4 дена?

Што кажува вашиот избор за вас? Дали сте сексуален предатор или емотивна душа? Кој атрибут ве прави магични во очите на припадничките на посилниот пол?

Одберете каква брада имате и дознајте нешто повеќе...

Брадата е огледало на карактерот - Каква е вашата?


С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Дали имате влакна на јазикот? Дали некогаш сте се соочиле со хотелска соба која не е како на фотките на интерн...
Квиз: Дали сте добар или лош човек? Дали сте од оние луѓе кои срцето би го дале за другите или секогаш на прво место...
Квиз: Каква убавина носите во себе? Како ве доживуваат луѓето? Дали имате елеганција како од минатиот век, мистична ...