Квиз: Колку долго ќе „преживеете“ во кралската улога на Меган Маркл?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк


Квиз: Колку долго ќе „преживеете“ во кралската улога на Меган Маркл?

Навидум Меган Маркл има сè – принц кој е заљубен во неа, живот во луксузна палата, гардеробер каков секоја жена би посакала, скапи патувања...

kviz-kolku-dolgo-ke-preziveete-vo-kralskata-uloga-na-megan-markl-001.jpg

Но, колку долго вие би можеле да бидете новата Војвотка од Сасекс, следејќи ги сите строги правила кои се наложени?

Британската монархија не е нималку лесна за живот, а преку неколку едноставни прашања може да откриете:

Колку долго ќе „преживеете“ во кралската улога на Меган Маркл?
 1. 1.
  Минимум еднаш, мора да ги известам сите како изгледам денес
  Не правам селфи
  Не правам секој ден, но знам да изненадам
 2. 2.
  Без размислување се потпишувам.
  Ја гушкам и избегнувам да ѝ се потпишам
  Само културно ѝ мавтам и си продолжувам
 3. 3.

 4. 4.
  Го покрива само неопходното
  Миди здолниште, не носам ништо со должина над коленици
  Неколку сантиметри над колениците
 5. 5.
  До партнерот, се разбира
  Каде има слободно место
  До некој со кој имам најубав муабет
 6. 6.
  Секако не јадам морска храна
  Зависи која е причината, ако е здравствена - да
  Нема шанси
 7. 7.
  Еден, само за кежуал варијанти
  Ниту еден, непристојни се
  Повеќе, секој ден сум во искинати фармерки

М. Д. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Која жена изгледа најстаро? Како ја проценувате возраста на жените? Според начинот на облекување, ставот или...
Трик прашање: Колку години има мојот брат? Како ви оди математиката? Дали при пресметките внимавате и на најмалите детали? ...
Квиз: Колку сте психички зрели? Животот е тежок и зрелоста не се достигнува преку ноќ. Тоа е еден долг и напорен...