Квиз: Каква убавина носите во себе?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Чувар 22-07-2019
Sales Assistant 22-07-2019


Квиз: Каква убавина носите во себе?

Како ве доживуваат луѓето? Дали имате елеганција како од минатиот век, мистична нота и интелектуална доминација или едноставно убавина што воодушевува?

kviz-kakva-ubavina-nosite-vo-sebe-01.jpg

Убавината можеби е во очите на набљудувачот, но сепак секој од нас има уникатен вид на убавина.

Што е препознатливо за вас? Што ве краси?

Каква убавина носите во себе?
 1. 1.
  Добри
  Храбри
  Динамични
 2. 2.
  Себеси
  Пријателите
  Партнерот
 3. 3.
  Телото
  Очите
  Насмевката
 4. 4.
  Интелигенцијата
  Стилот
  Фигурата
 5. 5.
  Да
  Не
  Понекогаш
 6. 6.
  Традиционален
  Скап
  Возбудлив
 7. 7.
  Едноставен
  Здодевен
  Забавен
 8. 8.
  Пари
  Круг
  Бесценето
 9. 9.
  Се вклопувате
  Луѓето си шепотат
  Доминирате

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Дали сте добар или лош човек? Дали сте од оние луѓе кои срцето би го дале за другите или секогаш на прво место...
Квиз: Дали имате влакна на јазикот? Дали некогаш сте се соочиле со хотелска соба која не е како на фотките на интерн...
Квиз: Која жена изгледа најстаро? Како ја проценувате возраста на жените? Според начинот на облекување, ставот или...