Квиз: Дали разликувате скапи од евтини парчиња облека?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 24-04-2019


Квиз: Дали разликувате скапи од евтини парчиња облека?

Дали пријателите ве канат на шопинг со нив само затоа што знаат дека имате изострено око и префинет вкус?

kviz-dali-razlikuvate-skapi-od-evtini-parchinja-obleka-01.jpg

Дали се сметате себеси за експерт за шопинг? Колку внимавате на деталите?

Шетањето со часови низ продавниците и разгледувањето на разни парчиња облека и модни додатоци прави да имате изострено око.

Откријте дали сте експерт за шопинг.

Дали разликувате скапи од евтини парчиња облека?
 1. 1. Кошула

 2. 2. Блуза

 3. 3. Чанта

 4. 4. Ранец

 5. 5. Чанта

 6. 6. Шешир

 7. 7. Чанта

 8. 8. Чевли

 9. 9. Комбинезон

 10. 10. Наметка

 11. 11. Чанта

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Дали имате влакна на јазикот? Дали некогаш сте се соочиле со хотелска соба која не е како на фотките на интерн...
Квиз: Што ви кажува вашето минато? Каква порака ви испраќа минатото? Кои лекции ги научивте и што треба да променит...
Квиз: Колку сте психички зрели? Животот е тежок и зрелоста не се достигнува преку ноќ. Тоа е еден долг и напорен...