Квиз: Која е најубавата страна на вашиот карактер?
Спонзорирано од:
Спонзорирано од ОгласиЗаРабота.мк
Возач 24-04-2019


Квиз: Која е најубавата страна на вашиот карактер?

Која ваша карактерна особина ја обожаваат луѓето околу вас? По што се истакнувате во секоја ситуација?

kviz-koja-e-najubavata-strana-na-vashiot-karakter-01.jpg

Длабоко во себе секој има доминантна карактерна особина. Нешто кое нè краси, по кое се истакнуваме и по кое другите нè препознаваат.

Убавата страна на нашиот карактер прави да сме ценети и сакани.

Која е најубавата страна на вашиот карактер?
 1. 1.
  Да, само ако изгледа безопасно
  Никогаш
  Да, зошто да не му помогнам?
 2. 2.
  Платата
  Колегите
  Атмосферата
 3. 3.
  Мрзоволен/а
  Ведар/а
  Гладен/а
 4. 4.
  Од најблиските
  Селфи фотки
  Од храна и локали
 5. 5.
  Јавни настапи
  Обврски
  Гужва
 6. 6.
  Пијам и пеам
  Медитирам
  Се дружам со пријатели
 7. 7.
  Нежно и тивко
  Гласно и храбро
  Бурно, но кратко

С. С. | Црнобело

Би можело да ве интересира:

Квиз: Дали имате влакна на јазикот? Дали некогаш сте се соочиле со хотелска соба која не е како на фотките на интерн...
Квиз: Што ви кажува вашето минато? Каква порака ви испраќа минатото? Кои лекции ги научивте и што треба да променит...
Квиз: Дали сте добар или лош човек? Дали сте од оние луѓе кои срцето би го дале за другите или секогаш на прво место...