Која од двете девојки лаже?


Која од двете девојки лаже?

Девојката со кучето е сопственичка на домот, бидејќи на ѕидот во станот има закачено фотографија од кучето. Го забележавте ли овој детаљ?

koja-od-dvete-devojki-lazhe02.jpg

М. М. | ЦрнобелоБи можело да ве интересира:

Тест: Која од двете девојки е побогата? Можете ли да направите разлика помеѓу девојка која е навистина богата и девојка ...
Квиз: Како ви изгледа совршеното утро? Дали сте човек кој сака да се тегне низ креветот додека го одложува алармот добр...
95% од луѓето не можат да го пронајдат коктелот помеѓу чадорите Ниту едно лежење на плажа не е целосно без сенка под чадор и коктел во рака. А, ...

Најчитани неделава

sonovnik-sidebar.jpg